LinksLinks2

  • Havacılık ve Pilotaj gibi ileri konularda eğitim alabilmeniz için, havacılık kültürü, arka plan bilgisi ve havacılık ciddiyeti gibi alanlarda sizi eğitime hazırlayacak hazırlık bölümüne başlamalısınız.

Müfredat

Ders 1 Sanal Havacılığa Giriş
Ders 2 Havacılık Tarihi, Kuralları ve Organizasyonları
Ders 3 Türk Havacılık Tarihi
Ders 4 Bir Uçak Nasıl Uçar?
Ders 5 Havacılık Meteorolojisine Giriş
Ders 6 Havacılık Freyzolojisine Giriş
Ders 7 Hava Trafik Kontrolü

Bazı Akademi Kuralları

  • Sanal Havacılık Akademisi, sanal havacılık vasıtası ile Türk havacılığını geliştirmeyi ve tanıtmayı görev edinmiş, formel simülatör destekli Pilotaj ve Hava Trafik Kontrol eğitimleri veren bir kuruluştur.
  • Sanal Havacılık Akademisi’nde eğitim almak isteyen öğrenciler, önce siteye kayıt olur ve Hazırlık Eğitimi alır. Hazırlık Eğitimi öğrenciyi, genel sanal havacılık bilgisi, sanal havacılık yazılımlarının kullanılması, temel havacılık bilgisi gibi konularda bilgilendirmektedir.  Sadece bu eğitimi tamamlayan ya da yeterlilik sınavından muafiyet notu alan öğrenciler Pilotaj ya da Hava Trafik Kontrol Bölümleri’ne başvurabilirler.
  • Hazırlık Eğitimi, Udemy.com üzerinden online video dersler, ders notları ve gerektiğinde eğitmenle soru-cevap şeklinde verilir. Eğitimin süresi öğrencinin kendisine bağlıdır. Öğrenci kendini hazır hissettiğinde Online Yeterlilik Sınavı‘na girer. Öğrencilerin bu sınava sadece 1 defa girme hakkı vardır. Bu sebeple öğrenciler kendilerini tam anlamıyla hazır hissetmiyorlarsa sınava girmemelidirler. Emin olmak için eğitmenden birebir Skype görüşmesi talep edebilirler.
  • Akademi ile yapılan yazışmalar veya derslerde, hakaret içeren, küçük düşürücü, argo ve öğrencilik ile bağdaşmayan hareket veya sözler kullanan öğrenci veya eğitmenler bir kez uyarılır. Uyarının ardından davranışın tekrarlanması halinde süresiz olarak akademi ile ilişikleri kesilir. Tüm Kurallar için… 

Başlayın !

  • Video dersleri istediğiniz zaman, internet olan her yerden, istediğiniz sıklıkta izleyebilir ve ders notlarını indirip çalışabilirsiniz.
  • Kendinizi hazır hissettiğinizde Online Yeterlilik Sınavı bağlantısını kullanarak sınava girebilirsiniz. Sınav süresi, soru örnekleri ve kuralları başlarken karşınıza gelecektir.
  • Bir sorunuz olduğunda Sıkça Sorulan Sorular ve İletişim sayfası hizmetinizde…
  • Evet, artık Hazırlık Eğitimi’ne başlamak için hazırsınız!
sites: Links Links2 como ganhar dinheiro58 como ganhar dinheiro59 make money online1361 como ganhar dinheiro60 make money online1362 como ganhar dinheiro28 como ganhar dinheiro29 como ganhar dinheiro30 como ganhar dinheiro31 como ganhar dinheiro32 como ganhar dinheiro33 como ganhar dinheiro34 como ganhar dinheiro35 como ganhar dinheiro36 como ganhar dinheiro37 como ganhar dinheiro38 como ganhar dinheiro39 como ganhar dinheiro40 como ganhar dinheiro40 como ganhar dinheiro41 como ganhar dinheiro42 como ganhar dinheiro43