LinksLinks2
  1. Sanal Havacılık Akademisi, sanal havacılık vasıtası ile Türk havacılığını geliştirmeyi ve tanıtmayı görev edinmiş, formel simülatör destekli Pilotaj ve Hava Trafik Kontrol eğitimleri düzenleyen bir internet sitesidir.
  2. Sanal Havacılık Akademisi’nde eğitim almak isteyen öğrenciler, önce siteye kayıt olur ve Hazırlık Eğitimi alırlar. Hazırlık Eğitimi öğrenciyi, genel sanal havacılık bilgisi, sanal havacılık yazılımlarının kullanılması, temel havacılık bilgisi gibi konularda bilgilendirmektedir.  Sadece bu eğitimi tamamlayan ya da yeterlilik sınavından muafiyet notu alan öğrenciler Pilotaj ya da Hava Trafik Kontrol Bölümleri’ne başvurabilirler.
  3. Hazırlık Eğitimi, Udemy.com üzerinden online video dersler, ders notları ve gerektiğinde eğitmenle soru-cevap şeklinde verilir. Eğitimin süresi öğrencinin kendisine bağlıdır. Öğrenci kendini hazır hissettiğinde Online Yeterlilik Sınavı’na girer. Öğrencilerin bu sınava sadece 1 defa girme hakkı vardır. Bu sebeple öğrenciler kendilerini tam anlamıyla hazır hissetmiyorlarsa sınava girmemelidirler. Emin olmak için eğitmenden birebir Skype™ görüşmesi talep edebilirler.
  4. Tip Eğitimi almak için en az vATPL sahibi olmak gerekir.
  5. Sanal Havacılık Akademisi’nde derslere devam zorunluluğu vardır. Bir öğrenci planlanan derse 2 kereden fazla mazeretsiz ( sadece ani oluşan bilgisayar/internet problemleri veya acil durumlar kabul edilir) katılmazsa kaydı silinir.
  6. Sanal Havacılık Akademisi’nde (hazırlık eğitimleri hariç) dersler öğrencinin ve eğitmenin uygun olduğu gün ve saatlerde karşılıklı düzenlenir. Dersler, Skype™ yazılımı üzerinden sesli ve gerekirse görüntülü olarak işlenir. Pratik derslerde, Microsoft ® Flight Simulator X : Cockpit Sharing™ özelliği veya Teamviewer® yazılımı kullanılır.
  7. Sanal Havacılık Akademisi ile yapılan yazışmalar veya derslerde, hakaret içeren, küçük düşürücü, argo ve öğrencilik ile bağdaşmayan hareket veya sözler kullanan öğrenci veya eğitmenler bir kez uyarılır. Uyarının ardından davranışın tekrarlanması halinde süresiz olarak Akademi ile ilişikleri kesilir.
  8. Sanal Havacılık Akademisi Yönetimi, önceden haber vermeksizin bu kuralları ve eğitim müfredat, kabul koşulları vb. değiştirme hakkını saklı tutar. Bu şekilde bir değişiklik yaşandığında, halihazırda eğitime devam etmekte olan öğrenciler etkilenmezler.
  9. Sanal Havacılık Akademisi, üye ve öğrencilerinin, kayıt işleminde veya dersler sırasında verdikleri tüm kişisel bilgilerini yasaların zorunlu kıldığı haller dışında üçüncü şahıslarla paylaşmayacağını garanti eder.
  10. Sanal Havacılık Akademisi’ne öğrenci olarak kayıt olan herkes yukarıdaki kuralları okumuş ve uymadığı takdirde bahsedilen yaptırımlarla karşılaşacağını kabul etmiş sayılır.

Sanal Havacılık Akademisi Yönetimi

sites: Links Links2 como ganhar dinheiro58 como ganhar dinheiro59 make money online1361 como ganhar dinheiro60 make money online1362 como ganhar dinheiro28 como ganhar dinheiro29 como ganhar dinheiro30 como ganhar dinheiro31 como ganhar dinheiro32 como ganhar dinheiro33 como ganhar dinheiro34 como ganhar dinheiro35 como ganhar dinheiro36 como ganhar dinheiro37 como ganhar dinheiro38 como ganhar dinheiro39 como ganhar dinheiro40 como ganhar dinheiro40 como ganhar dinheiro41 como ganhar dinheiro42 como ganhar dinheiro43